ZİRAATFX

ZiraatFX, Ziraat Yatırım Menkul Değerler’in foreks piyasasındaki markasıdır. Ziraat Yatırım Menkul Değerler, 150 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü kuruluşu olan Ziraat Bankası'nın birikimi ve güvencesiyle, ZiraatFX olarak foreks piyasalarında hizmet vermektedir.

Ziraat ImageZiraat Yatırım Menkul Değerler; deneyimli, geniş uzman kadrosu ve güçlü sermaye yapısıyla  4 şube, 16 yatırım merkezi ve  Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubelerinde, acente olarak, Sermaye Piyasası’nda faaliyet göstermektedir.

Yaygın hizmet ağı, güçlü ortaklık yapısı, zengin ürün yelpazesi,  gelişmiş teknolojik altyapısı,  müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimi ile Türk Sermaye Piyasası'nın önde gelen aracı kurumlarından olan Ziraat Yatırım Menkul Değerler, foreks piyasalarında ZiraatFX olarak hizmetine devam etmektedir.

Demo Hesap Açılışı

Ücretsiz demo hesabı açtığınızda, hesabınıza sanal bir bakiye tanımlanır. Demo hesabınızı kullanarak; gerçek piyasa fiyatlarıyla risk almadan deneyim kazanabilir ve Ziraat MT5 Platformu’nun üstün özelliklerini tanıyabilirsiniz.

Platform kullanımı, gerçek hesap açılışı hakkında bilgi ve foreks piyasası ile her türlü sorunuz için 444 4 979 nu